NABÍDKA APARTMÁNŮ

Anička, Eliška a Adélka

Všechny naše apartmány prošly rekonstrukcí v roce 2016-2018, mají vlastní koupelnu, free wifi, TV a plně vybavenou kuchyni. Po domluvě je k dispozici venkovní kuchyně s posezením a grilem.

Přijeďte ochutnat kus venkova. 

Domácí mazlíčci nejsou povoleny.

Těšíme se na Vás. APARTMÁN ANIČKA

Pro 5 osoby- přízemí, vlastní terasa, krbová kamna, vana

Původně se tento apartmán nazýval Magdalénka, od r.2020 nese jméno naší vnučky Aničky. App. Anička se nachází se v přízemí s vlastní venkovní terasou, kde si můžete vychutnat ranní kávu. Celý apartmán prošel rekonstrukcí roku 2016. Velký obývací pokoj s rozkládací postelí a plně vybavenou kuchyní nabízí příjemný prostor pro celou rodinu. V zimních měsících můžete poslouchat praskot dřeva v litinových krbových kamnech.  Jako jediný apartmán má Anička rohovou vanu.  5. osoba na přistýlce= rozkládací lůžku.


APARTMÁN ELIŠKA 

Pro 4 osoby- první patro, výhled na hory, vlastní posezení na pavlači

App. Eliška se nachází v prvním patře s vlastím posezením na pavlači. Celý apartmán prošel rekonstrukcí roku 2018. Vybavená kuchyň je spojená s obývacím pokojem. V prostorné ložnice se nachází na vyvýšeném místě dvoulůžková postel a o stupínek níž jsou dvě jednolůžkové postele. Koupelna má velký sprchový kout.  

APARTMÁN ADÉLKA

Pro 5 osob- první patro, západně orientovaný 

App. Adélka se nachází v prvním patře a je pro 5 lidí. Apartmán prošel rekonstrukcí roku 2018. Celý apartmán je situován na západ. Vybavená kuchyň je spojená s obývacím pokojem, kde je rozkládací lůžko. V ložnice se nachází dvoulůžková postel a  jednolůžková postel. Koupelna má velký sprchový kout.   5. osoba na přistýlce= rozkládací lůžku.