OKOLÍ A VÝLETY

Malá vesnička Ruprechtov v podhůří Krušných hor se nachází na vyvýšeném místě s výhledem na hory, vodní plochu a louky.

Kouzelné místo, jako je Ruprechtov, Vám nabízí klidné prostředí v přírodě k načerpání sil a dobré nálady. Přesto jste na dosah městským vymoženostem, díky blízkému lázeňskému městu Karlovy Vary, jízda autem Vám nezabere více než 10 minut.  Když se vydáte opačným směrem přes Klínovec, zhruba za 20 min jste v Německu. 

Zimní radovánky

V zimních měsících je 7 minut autem nejnovější lyžařský areál v Krušných horách - Ski areál Plešivec, nedaleko se nachází Ski areál Klínovec, Boží dar, Jáchymov, Pernink a Potůčky . Vede zde nespočet tratí pro běžkaře, a pokud je dost sněhu, je možné sáňkovat, bobovat či stavět sněhuláky přímo v Ruprechtově. Pro prohřátí, uvolnění a zábavu je nedaleko aquacentrum Agricola. 

Letné sezóna: Kolo a výlety

Během jara a léta je zahrada plná barevných květů rostlin, vše voní po bylinkách. Zelená zákoutí vybízejí k odpočinku či aktivním radovánkám pro celou rodinu. Během těchto dnů Vám můžeme poskytnout plně vybavenou venkovní kuchyni, kde je možné grilovat i uvařit a vše si vychutnat pod širým nebem. 10 minut chůze se nachází rekreační středisku Velký Rybník, kde je možné navštívit místní pivovar či restauraci přímo na pláži rybníku. Pokud jste fandou do cykloturistiky nebo jen rádi trávíte čas s rodinou na čerstvém vzduchu, u nás najdete to pravé zázemí na vyjížďky či procházky po okolí. Je zde mnoho cyklotras, které vedenou do nejrůznějších míst Krušných hor. Areál Plešivec, který je vzdálen 7 minut jízdy autem, nabízí vyžití v lanovém parku pro malé i velké, doporučujeme navštívit i místní restauraci s výhledem na Krušné hory .